Asters in een vaas, Henri Fantin-Latour, 1875

104.00

Wat je kan verwachten:

Snelle levertijd in heel Europa

Gratis verzending

Veilig betalen met je eigen bank

Wettelijke garantie

Even met iemand overleggen? Delen is zo gedaan

Beschrijving

Henri Fantin-Latour richtte zijn creatieve aandacht op de inrichting en bewoners van binnenruimten. Dit stilleven is een prachtig voorbeeld van zijn virtuoze vermogen om een illusionistische ruimte te creëren en kleine details vast te leggen. De kunstenaar bedekte een schets met een dikkere laag verf en schraapte deze vervolgens om textuur te creëren. Vervolgens bracht hij dunne wasbeurten met olieverf aan om een glinsterend effect te creëren. Deze techniek van het aanbrengen van kleuraccenten werd vollediger nagestreefd door zijn impressionistische collega’s die meer waarde hechtten aan spontaniteit dan aan beschrijving.