Asters in een vaas, Henri Fantin-Latour, 1875

  • Handgeschilderde olieverfschilderijen verkopen wij door de enorme diversiteit aan werken op offertebasis. Voor het aanvragen van offertes is ons contactformulier te gebruiken

    Stel hieronder in drie simpele stappen je nieuwe schilderij samen, of  klik vrijblijvend door onze materialen, formaten en opties.

    Stap 1: het gewenste materiaal selecteren

    Stap 2: selecteer hier het gewenste formaat

    Stap 3: Selecteer hier het gewenste ophangsysteem

Even met iemand overleggen? Delen is zo gedaan

Beschrijving

Henri Fantin-Latour richtte zijn creatieve aandacht op de inrichting en bewoners van binnenruimten. Dit stilleven is een prachtig voorbeeld van zijn virtuoze vermogen om een illusionistische ruimte te creëren en kleine details vast te leggen. De kunstenaar bedekte een schets met een dikkere laag verf en schraapte deze vervolgens om textuur te creëren. Vervolgens bracht hij dunne wasbeurten met olieverf aan om een glinsterend effect te creëren. Deze techniek van het aanbrengen van kleuraccenten werd vollediger nagestreefd door zijn impressionistische collega’s die meer waarde hechtten aan spontaniteit dan aan beschrijving.